Öne Çıkanlar HUBUBAT HASAT BAYRAMI ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ HUNHARCA AFŞİN BELEDİYESİ ORTAKLI MAHALLESİ İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU… SİLİVRİ DARBESİ!

Bu haber kez okundu.

DEVA'DA İSTİFA: SEVİLEN İSİM İSTİFA ETTİ

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turgut Sezal: "Her zaman inandığım ve beraber yol yürümekten ve ekibinin bir parçası olmaktan gurur duyduğum sayın genel başkanımız Ali Babacan başkanlığında Deva Partisi kadrolarında Mart 2020 yılından itibaren Partimiz Kahramanmaraş Teşkilatında Ekonomi Politikaları Başkanlığı ve il başkan yardımcılığı, akabinde Gençlik Politikaları Başkanı ve İl başkan yardımcılığı görevlerini büyük bir özveri ile yürütmeye gayret ettim” diye konuştu.

TESKİLAT İÇİ YALNIŞLIKLARI YANSITMAMAYA GAYRET ETTİM

Sezal açıklamasının devamında; “Teşkilat içindeki yanlışlıkları her zaman üçüncü kişilere yansıtmamaya ve ekip içinde çözmeye çalışsam da çözülen her hangi bir şeyin olmadığını maalesef görüyorum.

Görev yaptığım süre zarfında ekibinde olmaktan gurur duyduğum Genel başkanımız sayın Ali Babacan'a, Partimiz Gençlik Politikaları Başkanı sayın Doğa Şanlıoğlu'na, Partimiz Ekonomi Politikaları Başkanı sayın İbrahim Çanakçı'ya ve Kahramanmaraş teşkilatına teşekkür ederim.

İSTİFA EDİYORUM

Deva Partisi Kahramanmaraş Teşkilatındaki Yönetim Kurulu Üyeliğimden istifa ettiğimi belirtmek isterim." ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol