Öne Çıkanlar METİN KUTER VEFAT ETTİ UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI MHP İZZET MAZI VE İFTAR ÖNCESİ KSÜ ULUSLARARASI AĞINI BALKANLARA TAŞIDI

Bu haber kez okundu.

 DEBGİCİ’DEN ‘SEÇİME HAZIRIZ’ MESAJI
  24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili olarak bir açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, şunları söyledi; “İl Başkanlığımız olarak biz de tüm teşkilatlarımızla seçimlere hazır olduğumuzu açıkça beyan ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukların üstesinden geleceğimize, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Allah’ın izni, milletimizin destek ve dualarıyla Başkan yapacağımıza inancımız tamdır. 

            Seçim tarihinin belirlenmesi karşısında, daha öncesinde kararlaştırılan ve şehrimizde 22 Nisan 2018 Tarihinde yapılması planlanan Kültür ve Turizm Çalıştayı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki seçimlerle ilgili yasama faaliyetleri nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

            Yeni hükümet sistemine geçişle birlikte daha güçlü bir Kahramanmaraş için ve daha güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında ilk günkü aşkla ve şevkle çalışacağımızı ilan ediyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol