Öne Çıkanlar MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ÇELİK İMALATHANESİNDEKİ YANGIN ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE ŞEHİTLERİMİZİN ADI FİDANLARDA YAŞAYACAK UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI

Bu haber kez okundu.

ÇELEĞEN VE ÇİÇEK'TEN BİRLİK MESAJI
  

Mahalle Muhtarlarında  yer aldığı ziyarette yeni anayasa değişikliği ve referandum ile ilgili konuşan Başkan  Çeleğen , “Gerek 15 Temmuz hain darbe girişiminde, gerekse referandum sürecinde MHP olarak göstermiş olduğunuz tutum ve davranışlarınız için ülkem adına MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Bey'e ve  sizlere teşekkür ediyorum. Herkes kendi siyasi çizgisinde, ülkesine, şehrine hizmet için siyasetinin gereğini yapıyor. Demokrasilerde olması gereken de budur. Hedefimiz, ülkemizin, şehrimizin milletimizin daha iyiye, daha güzele ulaşmasıdır. Farklı yollar düşünebilir, farklı siyasi bakış açıları içerisinde olabiliriz. Bu da bir zenginliktir. Her ne kadar farklı bakış açıları olsa da, baktığımız noktalar aynıdır. Ortak gayemiz, ülkemizin, milletimizin, dinimizin, değerlerimizin daha iyi, daha sağlam ellerde olmasıdır” dedi.

Yeni anayasa ve başkanlık sistemiyle yasama, yürütme ve yargı sistemlerinin oturacağını ifade eden Başkan  Çeleğen , “Bunu ülkemizin daha güçlü olması için istiyoruz. Yeni sistem, yarınlarda ülkemizin daha emin ve güçlü ellerde olmasını sağlayacaktır. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece milletimizin önü açıktır” şeklinde konuştu.

VATANIMIZIN GELECEĞI IÇIN DOĞRU OLAN HERŞEYE VARIZ!

MHP Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek de Başkan Çeleğen'e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, “Referandumdan önce planlanmış olan bu program, kamuoyunun nabzını, STK’ların nabzını tutmak anlamında bizim için de önem arz ediyor. Biz vatanımızın, milletimizin geleceği için doğru olan her şeye varız Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini söyleyerek, "Gerek içeride gerekse dışarıda çepeçevre kuşatılmış bir Türkiye'yi yaşıyoruz. 15 Temmuz darbe girişimiyle bu ülkeyi çökertemeyenler, şimdi ise ekonomik darbe teşebbüsleriyle Türkiye Cumhuriyeti'ni yok etmeye çalışıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanı'na saldırarak ülkemizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Böylesi bir dönemde Türk milliyetçilerinin üzerine düşen görev, birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bugünkü tablo da birlik ve beraberliğin göstergesidir. Bugün siyaset yapma zamanı değil, birlik zamanıdır. Bu güçlerin asıl amacı, asırlardır süregelen intikamlarını almaktır. Buna izin vermeyeceğiz Belediye Başkanımıza Ekinözü İlçemize yapmış olduğu Hizmetlerinden dolayı Teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021