ÇALIŞIRKEN DEĞİL, BEKLERKEN YORULDULAR!

31 Aralık 2018 Pazartesi 12:10
Bu haber 781 kez okundu

Günlerce beklenen, günlerce merak edilen AK Parti ilçe belediye başkan adayları nihayet belli oldu diyemiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör’den sonra ilçe belediye başkanlıklarına başvuranlar sabırsız bekleyiş içinde.

ÇALIŞIRKEN DEĞİL, BEKLERKEN YORULDULAR!
 Mahalli seçimler için takvim hızla ilerlerken, ilçelere atanması beklenen belediye başkanlarının kim olacağı merakı her geçen gün artmaya başladı.

Özellikle AK Parti cenahında, aha bugün, aha yarın derken sık sık verilen tarihte liste açıklanmadığından, mevcut belediye başkanları yanında, aday adayları da uzayan süre sebebiyle gerginleştiler, bazıları umutlarını kaybederken, bazıları da yeniden aday gösterileceklerinden emin şekilde arkadaşları ile bekleme odasında beklemenin sancısını yaşıyorlar.

YARIN İSİMLER BELLİ OLACAK İDDİASI

Şimdi de son takvim olarak yarın gösterildi. Süre uzadıkça başkanlar ve adaylarında şekerleri-tansiyonları yükseldi, tavan yaptı.

Şanslarını artırmak, yeniden görev alabilmek için Ankara Çarşıbaşı yoluna çevrilmiş iken, hem mevcut başkanlar, hem de aday adayları beklemeden helak oldular!

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder