banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

BBP'NİN TÜRKİYE'DEKİ TÜM TEŞKİLATLARININ DİKKATİNE:

28 Mart 2017 Salı 14:28
Bu haber 963 kez okundu

Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Haksan Kızıldağ, hakkındaki söylem ve iddialara karşın sayfasında yaptığı açıklamada, bir anlamda iddialara cevap verdi.

BBP'NİN TÜRKİYE'DEKİ TÜM TEŞKİLATLARININ DİKKATİNE:
banner656
 BBP İl başkanı Hasan Kızıldağ, kendisini eleştiren ve yeren partililere karşı şunları söyledi; “Anlaşılan beyler çok gücenmiş. Hepsi iki cümle “ilahiyat mezunu yalan söylüyor ve ilahiyat mezunu BBP’nin kuruluş felsefesine aykırı hareket ederek ulvi bir davaya ihanet etmiştir" demişim. Peki benden neden söylediğimin cevabını mı bekliyorsunuz.. Bence bunların cevabını ''genel başkan referandum kararını açıklarken simsiyah kesildik, fotoğraf karesine bile girmek istemedik diyen genel başkan yardımcıları ve çok utandık yerin dibine battık" diyen o fotoğraftakilerin tamamı versin. Bence bunun cevabını bizde senin gibi düşünüyoruz ama mecbur kaldık, yoksa ...... diyen genel merkez mukimleri cevap versin. Bence bunun cevabını Destici bana genel başkan sen ol, sarayla aramız bozuk belki düzeltirsin diyen genel başkan yardımcı versin. Bence bunun cevabını ben pkk’lı olsam direk evet oyu veririm diyen divan üyesi versin. Bence bunun cevabını biz evet demeseydik...... cümleleriyle başlayan sözleri kullanan divan üyelerinin tamamı versin....

Ben sadece arkadaşlarımın aldığı karara sahip çıkarak, onların hakkının hukukunun savunuculuğunu yaptım. Partimizin 1992 yılında yayınladığı milli mutabakat metnine göre davrandım. Bugün teşkilatların istişare sonucunun aksine saraydaki istişare sonucunu dikkate alan bir korkak yapıya karşı haklı bir tavır koyduğum için, pekiyi sayın genel başkanım demediğim için şahsıma yönelik birçok alçaklıklarla karşı karşıyayım. İlahiyat mezununun da katıldığı il kongremiz yok sayılmaktadır. Gerekçesi de il dernekler masasına evrak vermemişim, sizin emrinize girseydim, korkudan evet demek zorunda kaldığınız için size yağcılık etseydim bugün şahsıma karşı başlattığınız alçaklıkların içerisine girecek miydiniz? Yönetimimde bulunan genel başkan yardımcısının kardeşi evraklarını getirdi de dernekler masasına teslim etmedim mi? Kısacası kıvırmanın manası yok, sizi evet demek zorunda bırakan durum nedir çıkın onu adam gibi açıklayın. İçerisinde kan ve gözyaşı olan bir hareketin tabelasının arkasına saklanmayın. Sonunda evraklarımı dernekler masasına teslim ettim, gereğini Yargıtay yapacaktır....NOT: Bu yazıyı okuyanlardan ilk defa paylaşmalarını arzu ediyorum.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder