Öne Çıkanlar EV YANDI SANKO İFTAR YEMEĞİ YENİ BULVARLAR GELİYOR! MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ… dizi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ŞENGÜL’DEN MİLLETVEKİLİ ÖÇAL’A, “AYNEN İADE EDİYORUM!”

İl Başkanı Esat Şengül açıklamasının devamında; “Çünkü kendisinde tam karşılık bulacak bir cümle. Neden mi? Bakın şöyle anlatayım Genel Başkanımız, adı yolsuzluk ile anılan Ekinözü Belediyesi'ni gündeme getirmiş, yolsuzluk ihbarında bulunan kişinin ivedilikle işten çıkartılmasına da karşı çıkarak, o işçiye sahip çıkmış olmasına şizofredik hasta tanımlaması yapan Milletvekili Habibe Öçal, ben de aynısını sana iade ediyorum.” diye konuştu.  

HANIMEFENDİ, BU TELAŞIN NİYE?

Başkan Şengül şunları söyledi; “Bakın Hanımefendi, açıklama yaparken üç önemli şey dikkatimi çekti. Yargı diyorsun, madem yargıya intikal etmiş bir konu, sonucunu beklemeden neden sahip çıkıyorsun. Yoksa yargıyı mı etkilemeye çalışıyorsun? Velev ki yargı yolsuzluğun yapıldığı yönünde karar verirse o zaman da sahip çıkacak mısın? Ya da bu işlerde parmağın var da ondan mı telaşa düştün Habibe Öçal?”

Başka neler söylemiş bu hanımefendi? Halk demiş, Millet demiş, bu millet size şamar attı demiş. Telaşını hemen anladım. Habibe hanım, siz tekrar milletvekili olma telaşına kapılmışsınız. Bu hareketleri yaparsam tekrar milletvekili olurum hesabı yapıyorsunuz. Millet, Halk diyorsun da, Allah aşkına Millet adını ağzına alacak son kişi sen olmalısın diye düşünüyorum. Neden mi? Kendi özel çiftliğinin yolunu yaptıracaksın, özel çitler, barikatlar, milletin içme suyunu bile zor bulduğu bir ortamda özel çiftliğinize sulama suyu götüreceksin, sonra Millet diyeceksin. Gerçi sen Kahramanmaraş’ta su sorunu yok diyecek kadar da Kahramanmaraş’ı tanımıyorsun ama kendini çok iyi Kahramanmaraşlı sanıyorsun”

ASIL ŞAMARI İSTANBUL’DA YEDİNİZ!

Millet, yokluk içerisinde bitap düşmüş bir durumda hala Millet, Halk diyorsun ya şaşıyorum bu duruma. Ama bahsettiğin o aziz Milletin asıl şamarını İstanbul’da nasıl attığını en iyi siz biliyorsunuz. Şimdi içinde bulunduğunuz ruh halini Aziz Milletimizin takdirine bırakıyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol