banner825

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

ATOM KARINCA GİBİ, ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI

18 Ekim 2017 Çarşamba 22:55
Bu haber 2411 kez okundu

Kamuda çalışan taşeron işçilere kadro verilmesi meselesinde mücadelesini sürdüren Sultan Ünal, atom karınca gibi, çalmadık kapı bırakmıyor. Ünal, hem Cumhurbaşkanlığı başdanışmanını, hem de Türk – İş Genel Başkanını ziyaret etti.

ATOM KARINCA GİBİ, ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI
banner811
 Geçtiğimiz günlerde yönetimindeki bir gurup arkadaşı ile Ankara’ya giden ve taşeron işçilere ayrımsız kadro verilmesi talebi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanlarından Gülay Samancı ile görüşen Kamu Taşeron İşçileri Derneği Başkan Sultan Ünal, ilgi, alaka ve misafirperverliği için Başdanışman Gülay Samancı’ya teşekkür etti.

Başdanışman Samancı ise, Kahramanmaraş Kamu İşçiler Derneği Başkanı Sultan Ünal’ın bu talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bizzat ileteceğini söyledi.

Dernek Başkanı Ünal, Türk – İş Genel Başkanı Ergun Atalay’ı da ziyaret ederek,  taşeron işçilerin kadroya alınması konusunda verdiği destekten ötürü teşekkürlerini bildirdi.

Başkan Sultan Ünal’ın taşeron işçilere kadro verilmesi konusundaki gayreti, kentte ve üyeleri arasında takdirle karşılandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder