banner1165
Öne Çıkanlar GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BASIN AÇIKLAMASI KAZIM KARAKUŞ; OYUNLARI BOZACAĞIZ Şehircilik dizi

Bu haber kez okundu.

ATLI: HER ZAMAN PARTİLİLERİMİZİN YANINDAYIZ!
 

Çolak’ı ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Atlı, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin de dediği gibi herhangi bir üyelerimize gelecek her zararı kendimize gelmiş sayarız. Hele bu bir yönetim kurulu üyesi olursa bu vazifemizi noksansız yapmamız gerekir ki onlarda kendi üyelerine sahip çıksınlar. Çünkü bizler hep söylediğim gibi yol arkadaşlarıyız. Avukat Edanur Çolak Hanıma tekrar geçmiş olsun. Kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Adayları Meral Akşener’in, “Partililerimizin ayağına taş değse bizim canımız yanar” sözünü hatırlatan Atlı, İYİ Parti’nin kocaman bir aile olduğunu ve partililerin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Atlı’nın; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Adaylığı için imza verenlerin işini kolaylaştırmak ve İlçe Seçim Kuruluna yardımcı olmak için adliyeye giderken trafik kazası geçiren Çolak’ı ziyaretine İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Kürşad Ali Yıldırım da eşlik etti.

Yıldırım, ziyarete ilişkin şunları söyledi: “Siyaset, insana hürmet ettiği, insanı her şeyin önünde ve üstünde tuttuğu zaman kıymet ifade eder. Tam da bu anlamda, olayı duyar duymaz Kahramanmaraş’taki yoğun programını iptal edip Edanur Hanım’ı ziyarete gelen Faruk Başkanımıza gösterdikleri duyarlılık nedeniyle en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. İYİ’lik insana muhabbettir, Türkiye İYİ olacak.” (HABER-FOTO: KENAN ONARAN)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol