banner1052
Öne Çıkanlar İSİMSİZ TÜNELLER! GAZETECİ DOĞAN BİR ŞEHİDİ DAHA DUALARLA UĞURLADIK ANNE İKİNCİ KEZ OĞLUNA CAN VERDİ KOMUTANLARDAN ZİYARET

Bu haber kez okundu.

ATEŞ; “TEBRİKLER BÜYÜK BAŞKAN HAYRETTİN GÜNGÖR!”

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş gönderdiği yazılı açıklamada; “Şehrimize ait otogara sivil araç girişini yasaklayarak kentin bu büyük problemini çözen Sayın başkana bu büyük özveri sinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.

Çok büyük bir problemdi zaten şehrimizin başka problemi yok yollarımız harikulade kavşaklarımız tamamlanmış otopark sıkıntısı yok trafik sıkıntısı yok Dört tarafı sularla çevrili Kahramanmaraş'ta su sıkıntısı yok Tek sıkıntımız otogara giren sivil araçlardı  bu problemi de çözdüğü için Sayın başkana minnettarız.

Bu arada çok başarılı çalışmalara imza atan iktidar milletvekillerine de birkaç küçük sualim olacak

1- ilk olarak AKP'nin ikinci adamı kudretli Mahir Ünal a sormak istiyorum. Sayın Mahir Ünal son günlerde beş altı kez Elbistan Nurhak Ekinözü Afşin ilçelerimize gittim 18 yıldan beri iktidardasınız zatıaliniz bakanlık yaptı AKP'nin kudretli Mahir Ünal’sınız kendi memleketimizin yolunu bitirmeyi düşünüyor musunuz?

2- Sayın Celalettin Güvenç gazetecilerin yanında Karayolları Genel Müdürü arayıp yolların durumunu sordunuz tarih aldınız bitirilecek diye bu Karayolları Genel Müdürü ya verdiği sözleri unutuyor ya da iktidar artık pek umursamıyor Ne dersiniz?

3- çok kıymetli Hemşerim Habibe Öcal Çevreye karşı ne kadar duyarlı olduğumuzu Elbistan Termik Santrali'nde gördünüz dermişsiniz. Sayın Öcal bu çevre duyarlılığını zı kendi ilçeniz Türkogluna giderken üzerinden geçtiğiniz Aksu köprüsünün altından geçen Aksu çayı içinde gösterebilecek misiniz?

4- Sayın İmran Kılıç en başta Sizin köyünüzün ihtiyacı olan ve Batı köyleri ile şehir merkezini kısaltacak olan köprünün yapımı ne oldu? Hayır bir Belediye Başkanı iki büyük şehir belediye başkanı geldi sizin ikinci dönem milletvekilliğiniz tık yok merak ettik.

5- Sayın Ahmet Özdemir bir küçük sualde sana hani bize Battalgazi demiştin ya Ne oldu bu Kale 15 günde yapılacak iş hala bitmedi Kaleyi açmayı düşünüyor musunuz Milli Mücadele'nin 100. Yılı Milli mücadelenin en önemli unsur olan kale Bu şehre yakışır halde mi?

6- Sayın Cihat Sezal kardeşime sorum yok

7- Sayın Sefer Aycan size bir hatırlatma sadece siz iktidar değil muhalefet milletvekili siniz bu arada yüce Rabb'im hiç kimseyi 1 gün önce söylediğinin tam tersini ertesi gün yaptırmasın böyle bir duruma düşürmesin Yüce Mevlam dan dileğim budur.

Bu sorulara makul mantıklı cevap verecek olan bu kenti Seven bu kent için bir şeyler yapmaya çalışan idareciler ve milletvekilleri arıyoruz Siz bu sorulara cevap verene kadar biz bu konuları gündemde tutmaya devam edeceğiz. Ha bu arada kaledeki spotlar çok güzel de keşke o harcadığınız parayı Kalenin restorasyonuna harca saydınız.” İfadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055