Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

ATEŞ; “SURİYELİLER İÇİN DEVRİM YAPTILAR!”

Başkan Ünal Ateş; iktidar mensuplarının ‘geçmişte cenazelerinizi alabilmek için senet veriyorsunuz!’ diyorlardı, çağ atladık sağlıklı devrim yaptık diyorlardı’ iddialarına atıfta bulunarak, “Aslında doğru söylüyorlar Suriyeliler için sağlıkla devrim yaptılar.” İfadelerine yer verdi.

Ateş açıklamasında; “Ülkemizde yaşayan kızı burada gelin olan bir Azeri vatandaşımız var bu kişi Türkiye'de rahatsızlanıyor acil olarak özel bir hastaneye kaldırılıyor ameliyat oluyor ameliyat sonrası tekrar rahatsızlanınca acil olarak tıp fakültesine kaldırılıyor bu kişi kanser hastası tetkikleri yapılıyor acil olarak ameliyata alınması gerekiyor ama hasta ya bize 8000 TL ara ödeme yapacaksınız Yoksa ameliyat alamayız deniliyor Bu durum bize iletildiğinde ben buna inanmadım acil ameliyata alınması gereken bir hasta ya parayı getir seni sonra ameliyat ederiz demek Nasıl bir mantık insan hayatı mı önemli paramı önemli Bunu yapanlar hangi vicdana sahipler hangi mevzuat hangi yönetmelik insan hayatından daha önemli olabilir.

KSÜ REKTÖRÜ NİYAZİ CAN’A SORUYORUM!

Herhangi bir sosyal güvencesi olmadığı için yabancı uyruklu da olsa soydaşımız olan bir insana bu yaptığınız doğru mu Siz orada acil gelen Suriyeli hastalara Para soruyor musunuz peki bir Azerbaycan Türk'ü ne bu uygulamayı niye yapıyorsunuz

Konuyu öğrendiğimde Sayın Başhekimi aradım! Başhekim hiçbir şey yapamayacağını bu paranın yapması gerektiği idi, bu para yatırılmadan o ameliyatın olmayacağını ve ameliyatın dün yapılması gerekirken para olmadığı için yapılmadığını teyit etti ve bu sözler üzerine artık sözün bittiği yerde olduğumuzu anladım. Bu ülkede birçok şey artık dejenere olmuş dikiş tutmaz hale gelmiştir.” diye konuştu.

AKP'nin Sayın milletvekilleri idareciler tıp fakültesinde yatmakta olan Sayın Abbasova’ya bir şey olursa bunun sorumlusu önce siz sonra atandığınız idarecilerdir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol