banner758

banner757

banner746

banner727

banner760

ARAS, DEĞİŞİMİN KİTABINI YAZAN ADAM…

23 Eylül 2017 Cumartesi 15:50
Bu haber 875 kez okundu

Sadece bir eczacı değil, sadece 14. Bölge Eczacı Odası Başkanı değil, sadece bir aile reisi değil, bir araştırmacı, bir doktor olarak birçok başarıya imza atan, başarı hikayeleri yazmakla ünlenen, dünün eski siyasetçisi, bugünün eczacılar temsilcisi Bahtiyar Murat Aras, günü kongreye giderken, odaya bağlı üyelerin tercih ve teveccühüne mazhar olacak.

ARAS, DEĞİŞİMİN KİTABINI YAZAN ADAM…
 “Değişime devam ediyoruz” sloganı ile çıktığı kutlu yolculukta, çıtayı her geçen gün yükselten, Eczacı Odası’na kimlik ve itibar kazandıran, Eczacı Odaları Birliği Genel Başkanının dahi her demde övgü ve takdirlerine mazhar olan Oda Başkanı Bahtiyar Murat Aras’a kongrenin galibi gözüyle bakılıyor.

Kurduğu güçlü yönetim, sağladığı ciddiyet ve disiplin yanında, kurumsal kimlik kazandırdığı Oda’da birçok etkinliklere imza atan, panellere katılan, konuşmacı olarak bulunan, Türkiye’deki yaklaşık 60’a yakın Eczacı Odasında hatırı sayılır bir yer edinen 14. Bölge Eczacı Odası kongresinin tüm eczacılara ve Kahramanmaraş’a hayırlı olmasını diliyoruz.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder