banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

ALİ ÖZTUNÇ’UN ŞEHİT AİLESİNE VEFASI

19 Ağustos 2017 Cumartesi 16:54
Bu haber 2158 kez okundu

Aylar önce, Beşiktaş’ta PKK hainlerinin saldırısı sonucu şehit olan Ahmet Dokuyucu’nun köydeki evinin Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Ali Öztunç tarafından kilit parke taşlarla döşendi.

ALİ ÖZTUNÇ'UN ŞEHİT AİLESİNE VEFASI
 Elmalar köyünde, şehit Ahmet Dokuyucu’nun taziyesine katılan (referandum öncesi) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aileyi ziyarette, Kur’an okunmuş, ailenin acısı paylaşılmış ve şehit babası Habib Dokuyucu’ya ‘Benden bir isteğin var mı?’ diye sorduğunda, Habib Dokuyucu da, yazın toz, kışın çamurdan geçilmediğini ifade ile  evinin önünün kilit parke ile döşenmesini istemişti.

Bu talep üzerine CVHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHNP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç’a talimat vererek, bu talebin, bu ihtiyacın giderilmesi yönünde talimat vermişti.

Bu talimat üzerine Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç ve CHP Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül el ele vererek, bu talimatı yerine getirmişlerdi.

ÖZTUNÇ VE ŞENGÜL DAYANIŞMASI

Gazetemizi arayarak yapılan için bilgiler veren Ali Öztunç, bugüne kadar gitmedik kapı bırakmadığını, sıkılmadık el bırakamadığını söyleyerek, yaklaşık 100 kişiyi merkezde işe yerleştirdiğini, bin kadar çocuğumuzu da giydirdiğinin altını çizerek, “Değerli başkanım Esat Şengül ile boş durmuyorum, yöremi geziyorum, merkez ya da kırsal demeden insanların arasında oluyorum. Camilerin, cem evlerinin ve taziye evlerinin halılarının değiştirilmesi, yenilenmesi konusunda da elimden gelen gayreti gösteriyorum” diyen Öztunç, halka hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını sözlerine ekledi.

Kılıçdaroğlu, Öztunç ve Şengül’ün bu vefası, şehit ailesince mutlulukla karşılandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder