banner968

ALİ ÖZTUNÇ’U TUTABİLENE AŞK OLSUN!

16 Şubat 2019 Cumartesi 09:16
Bu haber 2434 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, 31 Mart yerel seçimlerine sokakta hazırlanmaya devam ediyor.

ALİ ÖZTUNÇ'U TUTABİLENE AŞK OLSUN!
  

Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, bugüne kadar olduğu gibi hemşerileriyle dirsek temasını hiç kesmeden Kahramanmaraş sokaklarında memleketini kalkındırabilmek adına oy istiyor.

Günün her saatini dolu dolu geçirmeye gayret eden CHP’nin Atom Karınca’sı, Ali ÖZTUNÇ, bugüne servisçiler derneğini ziyaretle başladı, dernek yönetiminin ve üyelerinin sorunlarını dinledi, projelerini anlattı.

Rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf, çarşı ve sanayi ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan ve durumdan oldukça memnun olduğu gözlenen Öztunç, günün devamında Türk Medeni Kanunu’nun kabulünün 93 yıl dönümü nedeniyle Türk Kadınlar Birliği Şubesi’ne ziyarette bulundu ve Kahramanmaraş Barosu’nun etkinliğine katıldı. Öztunç, Vergi dairesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı il şubesi gibi kamu binalarına da uğrayarak çalışanlara hayırlı mesailer diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder