Öne Çıkanlar ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

AKPINAR; DULKADİROĞLU İÇİN ADAYIM
 Kervanhan’daki adaylığının açıklanması sırasında konuşan Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, İstasyon Mahallesi dahil, Erkenez ve bazı mahallelerde asfaltın bile bulunmadığını iddia etti, “Biz bekledik. Daha yeni dedik, sabrettik. Aradan geçen 9 ay içinde tık yok. Bekledik ama hizmetin ilçeye yeteri kadar yansımadığını gördük. Ancak bu saatten sonra muhalefetimiz, eleştirimiz olacak” diye konuştu, sonra sözü yolsuzluk ve yolsuzluk iddialarına, bakanlara, bakan çocuklarına getirerek, arkasından 14 Aralık’ta basına yapılan operasyonun yakışıksız olduğunu ifade etti, basının özgür olması gerektiğini savundu.

Akpınar, ülkenin bölünmenin eşiğine geldiğini, doğu ve güneydoğu Anadolu’da devletin varlığının tartışılır hale geldiğini ileri sürerek, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.

Akpınar’ın adaylığını açıkladığı toplantıya ayrıca, MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, MHP il başkan adaylarından Ahmet Kahveci, Adnan Kenger, belediye meclis üyeleri ile partililere katıldı.


 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126