AK PARTİDEN, GÜNGÖR VE DEBGİCİ’DEN VEFA!

13 Aralık 2018 Perşembe 16:13
Bu haber 711 kez okundu

31 Mart 2019 mahalli seçimleri için AK Partiden Büyükşehir belediye Başkan adayı gösterilen Hayrettin Güngör, bu şehre hizmet etmiş belediye eski başkanlarını ve milletvekillerini ziyaret ederek vefasını ortaya koydu.

AK PARTİDEN, GÜNGÖR VE DEBGİCİ'DEN VEFA!
 Bu bağlamda, kentin gelişmesi, yaşanabilir hale gelmesi ve modernleşmesi için, bugüne kadar hizmetleriyle gurur duyduğumuz isimlerden Hacı Ali Özal, Ali Sezal ve Mustafa Poyraz’ı, ardından da eski milletvekilleri Dr. Cafer Tatlıbal ve Sıtkı Güvenç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun ve arkadaşlarını,  1980'li yılların belediye başkanı Ahmet  Uncu, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu, küçük sanayi sitesi kooperatif başkanı Müjdat Bayazıt, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve yardımcısı Hakan Dereli  ile ziyaret edip, istişare ettiler, fikir alış-verişinde bulundular.

Başkan adayı Güngör ve İl Başkanı Debgici’nin bu hareketleri, geçmiş hizmete, insana ve vefaya verilen önemin göstergesi olarak yorumlandı.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör, siyasi ve yerel yönetimler anlamdaki  ziyaret, istişare ve çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder