banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

AK PARTİ İL'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

25 Şubat 2018 Pazar 12:08
Bu haber 1135 kez okundu

AK Parti 6. olağan İl Kongresi için 24 Şubat günü Kahramanmaraş'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halka hitap etti.

AK PARTİ İL'DE NÖBET DEĞİŞİMİ
banner811
 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk askerlerinin sivilleri vurduğu iddia eden batıya ağır karşılık verdi, "Sivilleri vuruyorlar diyorlar. Bre vicdansızlar, ahlaksızlar, edepsizler bizim kanımızda sivilleri vurmak yok ama sizin kanınızda var." diye konuştu. Erdoğan daha sonra il kongresinde konuşma yaptı,  milletinin yola çıktıkları ilk günden itibaren kendilerini yalnız bırakmadığını belirtirken; "Edeler her zaman bizim yanımızda oldu ve sizlerle güç bulduk ve bu gücümüzü tüm Türkiye'ye yaydık" vurgusunda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve Ahmet Özdemir birer hediye sunarken, referandumda elde edilen yüzde 75’lik oy oranına değindi, “Ben sizlerin şiir yazdığını biliyordum ama destan yazdığını da öğrenmiş oldum” ifadesini kullandı.

Gerçekleşen kongre ile 2 yıl il başkanlığı görevini tamamlayan Ahmet Özdemir, bayrağı ve nöbeti Ömer Oruç Bilal Debgici’ye bıraktı.  

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder