banner968

AHMET ÖZDEMİR, TEMPOYU ARTIRDI

01 Haziran 2018 Cuma 17:35
Bu haber 329 kez okundu

AK Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe Teşkilatları, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanları ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri öncesinde Kahramanmaraş'ta gezmedik yer çalmadık kapı bırakmıyor.

AHMET ÖZDEMİR, TEMPOYU ARTIRDI
 Büyük ve Güçlü Türkiye için, birlik, bereket ve bolluk için Vakit Türkiye Vakti, Vakit Kahramanmaraş Vakti diyerek yola çıkan Ak Parti teşkilatları vatandaşlarla tek tek tokalaşarak 24 Haziran seçiminde destek topluyorlar.

Bugün Dulkadiroğlu İlçesinde programlarını sürdüren 27. Dönem Milletvekili Adayı Av.Ahmet Özdemir,  beraberinde bulunan İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Doğan, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, İlçe Belediye Başkanı Necati Okay ve teşkilat mensuplarıyla Cuma Namazı için Duraklı Mahallesinde bulunan Hacı Bayraktar Camiine geçtiler.

Cuma Namazının ardından Sakarya Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla  sohbet eden Mv. Adayı Av. Ahmet Özdemir 24 Haziran Seçimleri hakkında vatandaşlardan destek istedi ve seçimin önemi hakkında bilgiler aktardı. Sakarya Mahallesinden emin olarak ayrılan heyet programın ardından Mali Müşavirler ve Stajyerler ile İftar programında buluştu. Programda Birlik ve Beraberlik vurgusu yapan Mv. Adayı Av. Ahmet Özdemir, Yeni ve Güçlü Türkiye için destek beklediklerini dile getirdi. İftar programının ardından teravih namazı için Doğukente geçen ekip teravih namazı sonrası Güneşevler mahallesinde bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder