banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

Adem Gürz, Sorunları Yerinde İnceledi
Teşkilatları tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Adem Gürz, gösterilen ilgiye ve güvene meclise gitse de gitmese de her zaman layık olacağını ve son nefesine kadar davasına sahip çıkmaya devam edeceğini söyledi.

Halkın sesi, mecliste görünen yüzü olmak için yola çıktığını her fırsatta dile getiren Adem Gürz, şimdiden halkın sesine kulak vermeye başladı.

Seçim kampanyası boyunca, İlçe İlçe, mahalle mahalle gezerek, partisinin seçim beyannamesini anlatacağını ifade eden Gürz, vatandaşla kucaklaşıp, beklentileri bir bir dinleyeceğini söyledi. 

Gürz’ün seçim çalışmaları kapsamında bu günkü durağı Pazarcık ve Çağlayancerit İlçeleri oldu.

İlk olarak Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı’yı ziyaret eden Gürz, bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulundu ve daima teşkilatının yanında olduğunu söyledi.

Daha sonra Çağlayancerit’e geçen Gürz,  İlçe Başkanı Mehmet Şahan tarafından geniş katılımlı toplantıda projelerini anlattı.

Sorunları yerinde görmek isteyen Adem Gürz, ilçeyi gezerek, yapılmayan ve yapılması elzem olan sorunları not aldırdı.

İlçe esnafları ile de sohbet eden Adem Gürz, halkın sorunları dinleyip çözüm yollarını paylaştı.Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağını söyleyen Adem Gürz, bütün sorunları yerinde inceleyeceğini ifade ederek, ilçeden başarı dilekleri ve dualarla ayrıldı. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147