banner603

banner598

banner599

banner601

banner602

banner604

banner505

banner503

banner504

banner605

banner606

banner607

ABADULKADİR KONUKOĞLU’NDAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ

18 Nisan 2017 Salı 09:45
Bu haber 383 kez okundu

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, referandumda çıkan sonucun, milletin bir ve beraber hareket etme gerekliliğinin ifadesi olduğunu belirterek, “Artık tartışmaları bir kenara bırakıp, elbirliği ile her alanda güçlü Türkiye hedefine katkı sağlamak için kenetlenmeliyiz” dedi.

ABADULKADİR KONUKOĞLU'NDAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ
 Pazar günü gerçekleştirilen Anayasa değişikliği referandumunun Türkiye’nin hayrına olmasını dileyen Konukoğlu, milletin verdiği kararın ülkenin geleceğini belirlemede büyük rol oynayacağını söyledi.

 “Sonuçlar bu milletin birlik ve beraberliği için birlikte hareket etme gerekliliğinin ifadesidir” diyen Abdulkadir Konukoğlu, şöyle devam etti:

“Referandum tartışmalarını bırakıp, elbirliği ile her alanda güçlü Türkiye hedefine katkı sağlamak için kenetlenmeliyiz. Tüm sanayiciler enerjilerini yatırıma yönlendirmeli, daha çok üretim, daha çok istihdam ve daha çok ihracat için çaba göstermeli. Herkes kendi alanında Türkiye’nin mutlu geleceğine odaklanmalı. Milletçe boşa geçirecek bir saniyemiz dahi yok. Referandum ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.”

Konukoğlu, Anayasa değişikliğinin Türkiye’nin mutlu geleceğinin yol haritası olacağını sözlerine ekledi. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder