Öne Çıkanlar BİZİMLE YÜRÜ KAHRAMANMARAŞ!!! KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNEESTA BÜYÜK BAŞARI DÖNERİN VE KAVURMANIN EN LEZZETLİSİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ

Bu haber kez okundu.

YEDİKUYULAR'DA KAR ŞENLİĞİ BAŞLIYOR
 


Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, konuyla ilgili bir açıklama yaparak kar şenliğinin bu yılda şölen havasında geçeceğini kaydetti. Kahramanmaraş'ın kış turizmine açılan Dulkadiroğlu bölgesindeki Yedikuyular mevkisinin tanıtımını yapmayı sürdüreceklerini aktaran Başkan Okay, kar şenliğin de bu tanıtımın en önemli aracı olduğunu kaydetti.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda farklı etkinliklerle şenliği gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Okay, konuyla ilgili konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Kahramanmaraş'ımızın büyük bir heyecanla beklediği kar şenliğini bu hafta sonu gerçekleştireceğiz. Yaklaşık iki yıl bu organizasyonu başarı ile yaptık. Bu iki yılda edindiğimiz deniyim ve tecrübe ile eksiklerimizi gidererek bu yıl daha iyi organize olduk. Ekiplerimiz şuanda alanda gerekli çalışmaları titizlikle yapıyor. Önceliğimiz alana gelen vatandaşlarımızın güvenliğidir. Bununla ilgili kolluk kuvvetlerimizle birlikte gerekli önlemleri alıyoruz. Bunun dışında ikramlarla ve farklı aktivitelerle vatandaşlarımızla güzel bir gün geçirmeyi planlıyoruz. Ben alana ulaşan vatandaşlarımızın görevlilerin uyarılarına uymalarını temenni ediyorum. Şimdiden vatandaşlarımıza bol eğlenceli ve güzel bir gün diliyorum."
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021

banner1024