banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ ÜROLOJİ UZMANI OPR. DR. GÖKHAN ÇİL HASTA KABULÜNE BAŞLADI

16 Mart 2017 Perşembe 07:35
Bu haber 783 kez okundu

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, Üroloji Polikliniği’nde Opr. Dr. Gökhan Çil de görev yapmaya başladı.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ ÜROLOJİ UZMANI OPR. DR. GÖKHAN ÇİL HASTA KABULÜNE BAŞLADI
banner656
 Almanya’da 1984 yılında doğan Opr. Dr. Çil, ortaöğrenimini Gaziantep Anadolu Lisesinde tamamladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra Gaziantep Üniversitesinde 2014 yılında Üroloji ihtisası yaptı.

Opr. Dr. Çil, 2016 yılında Adıyaman’ın Besni ilçesinde mecburi hizmet görevinin ardından, 2016-2017 yıllarında özel bir sağlık kuruluşunda görev aldı.

Opr. Dr. Çil, halen Yrd. Doç. Dr. Hatem Kazımoğlu’nun görev yaptığı Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Üroloji Polikliniğinde 2017 yılı Mart ayı itibariyle hasta kabulüne başladı.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder