Öne Çıkanlar KÜTÜKÇÜ AKUT MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! DEVLER LİGİNDEKİ İSKUR!

Bu haber kez okundu.

KİLOYU VER SPOR AYAKKABISINI AL
Belediye; kadınları sosyal hayata dahil etmek, obeziteye karşı mücadele vermek adına çalışmalarına devam ediyor. Önceki dönemlerde Belediye Spor Merkezine giden kadınların vücut ölçümünü yapan eğitmen Ebrule Türer, bu kapsamda oluşturulan kampanyanın devam edeceğini bildirdi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçede gerçekleştirdiği spor faaliyetleri ile gündeme gelirken, sağlıklı kadınların sağlıklı toplumların temelini oluşturduğunu belirtti.

Başkan Tollu yaptığı açıklamada,

“İlçemizin her mahallesine vatandaşlarımız için spor kompleksleri, futbol sahaları oluşturduk. Açtığımız kurslar ile de eğitmenler gözetiminde çalışmalarını sağladık. Bizler biliyoruz ki aile mefhumu toplumumuzun en önemli mihenk taşı. Bu kurumun düzeni de kadınlarımızın mutluluğundan geçiyor. Bizde bu nedenle Belediyemizin açmış olduğu bayanlara özel ücretsiz spor merkezinde bayanlarımızı spora teşvik etmek adına bir ayda en çok kilo veren 22 bayanımıza spor ayakkabısı hediye edeceğiz. Spor merkezimiz aynı zamanda cumartesi günleri 5-6 yaş gurubu öğrencilerimize jimnastik kursu veriyoruz.    Sağlıklı çocuklar sağlıklı kadınlar sağlıklı toplumların temeli.” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol