banner844

banner840

banner841

banner845

banner846

KAHRAMANMARAŞ TABİP ODASI ZİYARETİNDE TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNİN SORUNLARI ELE ALINDI

23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:39
Bu haber 997 kez okundu

Türk Tabipleri Birliği Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu başkan ve üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KAHRAMANMARAŞ TABİP ODASI ZİYARETİNDE TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNİN SORUNLARI ELE ALINDI
banner811
Rektör Can, Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Harun Çetin ve oda yönetim kurulu üyelerini KSÜ Rektörlük Makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Harun Çetin, hekimlerin çalışırken karşılaştığı sorunlara ilişkin Rektör Can’a bilgi verirken sorunların çözümü noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Çetin, özellikle Üniversitemiz Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde görev yapan öğretim üyelerinin sorunlarını dile getirerek, sorunların çözüleceğine olan inancını ifade etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, hekimlerin ve sağlık çalışanlarının huzurlu ve güvenli çalışma ortamına sahip olmaları ve sağlık hizmetinin en elverişli koşullarda sunulması için üniversite yönetimi olarak gereken hassasiyeti gösterdiklerinin altını çizdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder