banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

banner967

ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK!

14 Şubat 2019 Perşembe 12:03
Bu haber 2541 kez okundu

Her dönemde eleştiri oklarının hedefi olan Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde (Tıp Fakültesi) artık MR çektirmek sorun olmaktan çıktı. Kurumda arkadaşları ile birlikte, özveriyle çalışan Başhekim Doç. Dr. Ökkeş Bilal, hizmetleri bir kısa cümlede özetledi.

ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK!
 160’ı yoğun bakım olmak üzere toplam 567 yataklı bu en büyük sağlık kuruluşunun başındaki insan, Başhekim Doç. Dr. Ökkeş Bilal, artık hastaların MR için uzun süre beklemediklerini, süreyi kısalttıklarını ve hızlandırdıklarını söyledi.

Sağlık hizmeti verdikleri hastanesi için insanları hizmet noktasında doyumsuzlukla niteleyen Başhekim Bilal, başta MR olmak üzere, insanların aldıkları hizmetin daha fazlasını istediğini belirterek, “MR için artık sıkıntı yok, vatandaş belli bir süre için bekliyor sadece, o da çok kısa zaman dilimi. Ama vatandaş sabırsız, bizim de elimizde sihirli değnek yok. Hizmeti veriyorsun, daha fazlasını istiyor. Şehir büyüyor, nüfus artıyor, hastane de büyüyor, hasta sayısı da artıyor. Ameliyat ve hasta sayısı her geçen gün artarken, bizler özveriyle çalışarak, daha seri, daha sağlıklı sağlık hizmeti verebilmemin çabası, gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder