Öne Çıkanlar EŞLERİNİN BÖBREĞİ İLE HAYATA TUTUNDULAR İSİMSİZ TÜNELLER! OVAYOLU ZAMANLA YARIŞIYORUZ! TANRIVERDİ: BEN ADAY ADAYI DEĞİL NEFERİM

Bu haber kez okundu.

ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK!
 160’ı yoğun bakım olmak üzere toplam 567 yataklı bu en büyük sağlık kuruluşunun başındaki insan, Başhekim Doç. Dr. Ökkeş Bilal, artık hastaların MR için uzun süre beklemediklerini, süreyi kısalttıklarını ve hızlandırdıklarını söyledi.

Sağlık hizmeti verdikleri hastanesi için insanları hizmet noktasında doyumsuzlukla niteleyen Başhekim Bilal, başta MR olmak üzere, insanların aldıkları hizmetin daha fazlasını istediğini belirterek, “MR için artık sıkıntı yok, vatandaş belli bir süre için bekliyor sadece, o da çok kısa zaman dilimi. Ama vatandaş sabırsız, bizim de elimizde sihirli değnek yok. Hizmeti veriyorsun, daha fazlasını istiyor. Şehir büyüyor, nüfus artıyor, hastane de büyüyor, hasta sayısı da artıyor. Ameliyat ve hasta sayısı her geçen gün artarken, bizler özveriyle çalışarak, daha seri, daha sağlıklı sağlık hizmeti verebilmemin çabası, gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol