banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER

29 Haziran 2012 Cuma 14:39
Bu haber 6367 kez okundu

10 yılı aşkın tecrübesiyle çalışmalarına devam eden Büyük Hidrolik, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor. Firmanın çalışmaları hakkında bilgi almak için Büyük Hidrolik yöneticisi İbrahim Fincan ile görüştük.

BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER
banner811
 Bize firma hakkında bilgi vermesini istedik; Fincan’ın söylediği şu oldu; “Büyük Hidrolik Pnömatik iş makinesi, otomotiv ve sanayi ürünleri alanında 10 yılı aşan bir zaman dilimi içerisinde, edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamız dürüstlük, güvenirlilik, özverili hizmet ve sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinerek, çözüm odaklığı anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Ürün gamı ve verdiği hizmetler hakkında ne düşünüyordu, onu sorduk, cevabını aldık; “Firmamız Kahramanmaraş’ta ve civar bölgelerde lokomotif firma olarak hizmet veriyor. Başlıca hizmetlerimiz, hidrolik pnömatik iş makinesi, otomotiv ve sanayi ürünlerinin yedek parça, satış, tamir - bakım ve üretimdir. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda, özel makina üretimi de yapıyoruz. Türk sanayicisinin en çok karşılaştığı sorun, ithal ürünlerin bulunamaması ve teminin uzun zaman alması. Biz bu sorunlara ya teknik çözümler üretiyor veya aynı ürünü üretiyoruz”

 

SEKTÖRÜN BUGÜNÜ VE SORUNLARI

 

Bir başka önemli mesele de sektörün bugünkü durumu idi, en önemli sorunları ve çözüm önerileri de var mıydı Fincan’da. Bu sorunun cevabını istedik, bize; “Sektörümüz her zaman çalışmaya, yenilenmeye açık bir sektör. Geniş yelpazede müşteriye hizmet verildiğinden dolayı, küçük krizlerde bile büyük işlere yapabiliyor. Sektörde eğitimli bilgili tecrübeli insan sayısı gün geçtikçe azalmakta ve son zamanlarda meslek liselerinde ders programlarından hidrolik pnömatik konularının çıkarılmasıyla, neredeyse hiç elaman yetiştirilmiyor. Bizi bu eksikliği kendi elamanlarımızı kendimiz eğiterek, veya AKDER eğitimlerine göndererek karşılamaktayız” diye konuştu.

 

Yorum Gönder