banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

SABANCI’NIN GÖNÜL DOSTLARI

11 Nisan 2017 Salı 17:15
Bu haber 1129 kez okundu

İş dünyası kadar siyaseti ile de bilinen, tanınan Mehmet Sabancı, gönül dostlarım dediği arkadaşları ile bir araya gelerek, hasret ve özlem giderdi.

SABANCI'NIN GÖNÜL DOSTLARI
banner656
 Yerel siyasetteki başarıları yanında, geçmiş dönemde AK Parti’de siyasetini sürdüren, bu bağlamda Onikişubat ilçe belediye başkan adayı olduğunda da başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Mehmet Sabancı, gönül dostları adını verdiği arkadaşları ile gündemi değerlendirdi.

Beşeri ilişkilere önem veren, insani değerleri her zaman yücelere ve zirvelere taşıyan Sabancı, “Allah dostlarımın yokluğunu vermesin. Arkadaşa bulunur, lakin dost kolay kolay bulunmuyor. O bakımdan insanlar buldukları dostlarının kıymetini bilmeli, onları yolda bırakmamalıdır” diyor.“Bu dünyada her şey gelip geçici. Kalıcı olan iyilikler, güzellikler ve dostluk. Biz kalıcı dostluklar inşa etmek için bir araya geliyoruz.” diyen Sabancı, gönül dostları ile buluşmalara devam edeceğini belirtiyor derken, buluşmanın onur konuğu Metin Doğan, Sabancı’ya dostlarına gösterdiği vefadan ötürü teşekkür ve tebriklerini iletti.

Kur’an okundu, yemek yendi, ülkenin birliği ve dirliği için eller duaya kalktı. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder