banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

SABANCI’NIN GÖNÜL DOSTLARI

11 Nisan 2017 Salı 17:15
Bu haber 1169 kez okundu

İş dünyası kadar siyaseti ile de bilinen, tanınan Mehmet Sabancı, gönül dostlarım dediği arkadaşları ile bir araya gelerek, hasret ve özlem giderdi.

SABANCI'NIN GÖNÜL DOSTLARI
 Yerel siyasetteki başarıları yanında, geçmiş dönemde AK Parti’de siyasetini sürdüren, bu bağlamda Onikişubat ilçe belediye başkan adayı olduğunda da başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Mehmet Sabancı, gönül dostları adını verdiği arkadaşları ile gündemi değerlendirdi.

Beşeri ilişkilere önem veren, insani değerleri her zaman yücelere ve zirvelere taşıyan Sabancı, “Allah dostlarımın yokluğunu vermesin. Arkadaşa bulunur, lakin dost kolay kolay bulunmuyor. O bakımdan insanlar buldukları dostlarının kıymetini bilmeli, onları yolda bırakmamalıdır” diyor.“Bu dünyada her şey gelip geçici. Kalıcı olan iyilikler, güzellikler ve dostluk. Biz kalıcı dostluklar inşa etmek için bir araya geliyoruz.” diyen Sabancı, gönül dostları ile buluşmalara devam edeceğini belirtiyor derken, buluşmanın onur konuğu Metin Doğan, Sabancı’ya dostlarına gösterdiği vefadan ötürü teşekkür ve tebriklerini iletti.

Kur’an okundu, yemek yendi, ülkenin birliği ve dirliği için eller duaya kalktı. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder