Öne Çıkanlar BİZİMLE YÜRÜ KAHRAMANMARAŞ!!! KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNEESTA BÜYÜK BAŞARI DÖNERİN VE KAVURMANIN EN LEZZETLİSİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ

Bu haber kez okundu.

OKUMUŞ’UN HASSASİYETİ
  

Toplanan battaniyeler Türkoğlu Belediyesi önünden Halep’teki Türkmenler gönderilmek üzere, Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, sivil toplum kuruluşları, daire amirleri, muhtarlar, öğrenciler ve vatandaşlar öncülüğünde Halep’teki Türkmenlere dağıtılmak üzere gönderildi.

 

 

 

Programda konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Türkoğlu’muzun çok yardım sever değerli vatandaşları, Türkmen kardeşlerimize battaniye yardımında desteğinizi esirgemediniz. Yaklaşık beş yıldan beri komşu Suriye de insanlık dramı yaşanmakta ve yüzyıllardan beri hukukumuz olan duygu bağımız olan Suriye’deki yaşayan ve zulüm gören Türkmen kardeşlerimize yardım konusunda kayıtsız kalmadık. Bu toparladığımız battaniyeleri en güzel şekilde Suriye’de Türkmen kardeşlerimize dağıtımını yapacak, İHH ile birlikte bugün tırımızı inşallah uğurlayacağız.

 

 

 

Emeği geçen, burada çalışan değerli personellerimize ve tüm yardımsever Türkoğlu halkımıza battaniye yardımı yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

İlçemiz Uzunsöğüt Mahallesinden Selver Kelepir, Bu battaniyeyi ben Halep’teki Türkmen kardeşlerimize hediye ediyorum. Ben onlara yardım etmek istiyorum. İçimden gelerek daha da yardımda bulunmak istiyorum.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021

banner1024