banner749

banner750

banner727

KERVAN, TARIM OSKAR’LARINA GİRDİ

12 Ağustos 2017 Cumartesi 13:10
Bu haber 1019 kez okundu

Üretiminde kullanılan keçi sütü ve salep bitkisinin ustaların ellerinde benzersiz bir lezzete ulaşmasıyla ortaya çıkan Maraş dondurması, dünyanın farklı ülkelerinde adeta Türkiye’nin turizm elçiliğini üstlenmeye devam ederken, Kervan Pastaneleri@alpedo dondurması Tarım Oskar’larına girmeyi başardı.

KERVAN, TARIM OSKAR'LARINA GİRDİ
 Yaşama Dokunanlar Platformu ve TR SHOP AVM tarafından organize edilen Tarım Ürünleri Oskar Yarışması birinci etabı tamamlandı, Kervan@alpedo markası gıda sektöründe ilk elemede ikinci sırada yer aldı.

İstanbul’da, Cevahir Otel’de gerçekleşen yaşama dokunanlar platformu tarafından organize edilen tarım ürünleri oskar yarışması birinci elemesinde şehrimizi başarı ile temsil eden Kervan Pastaneleri, gıda alanında ikinci derecede yer alırken, jüri elemesi sonrası finale kalan iller ve ürünler, Eylül ayında bir kez daha jürinin önüne çıkacaklar.

 VE HER İLİN BİRİNCİSİ JÜRİ SONUÇLARINA GÖRE BELLİ OLACAK.

Kervan@alpedo yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, dondurmanın başkenti kabul edilen Kahramanmaraş’ı başarı ile temsil etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu ödülün, bu başarının sadece kendilerine ait değil, çalışanlara ait olduğunu söyledi ve; “Önümüzdeki ay yapılacak il birincileri elemesinde inancım odur ki, yine yarışmadan birinci olarak çıkacağız. Halkımızın desteğine inanıyor, güveniyoruz” diye konuştu.

Kervan Dondurma üretim tesislerini gezen jüri üyeleri, başarı hikâyesi yazan Alpedo ve yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu’nu tebrik ve takdir ettiler ve dondurma üretim tesislerine hayran kaldılar.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder