Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

KERVAN, TARIM OSKAR’LARINA GİRDİ
 İstanbul’da, Cevahir Otel’de gerçekleşen yaşama dokunanlar platformu tarafından organize edilen tarım ürünleri oskar yarışması birinci elemesinde şehrimizi başarı ile temsil eden Kervan Pastaneleri, gıda alanında ikinci derecede yer alırken, jüri elemesi sonrası finale kalan iller ve ürünler, Eylül ayında bir kez daha jürinin önüne çıkacaklar.

Ve her ilin birincisi jüri sonuçlarına göre belli olacak.

[email protected] yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, dondurmanın başkenti kabul edilen Kahramanmaraş’ı başarı ile temsil etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu ödülün, bu başarının sadece kendilerine ait değil, çalışanlara ait olduğunu söyledi ve; “Önümüzdeki ay yapılacak il birincileri elemesinde inancım odur ki, yine yarışmadan birinci olarak çıkacağız. Halkımızın desteğine inanıyor, güveniyoruz” diye konuştu.

[email protected] Binevler ve [email protected]’nun sorumlusu Hüseyin Koca da çalıştığı firma ile gurur  duyduğunu belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091