Öne Çıkanlar ŞİRİKÇİ AİLESİNE YAKIŞAN DÜĞÜN BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1 İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR ÖZTUNÇ DA İSTİFASINI VERDİ ALİ SEZAL

Bu haber kez okundu.

CAFER TATLIBAL’IN DOSTLARI
   İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, ihtisasını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp Anabilim Dalı’nı tamamlayan, siyasetin renkli siması Dr.Cafer Tatlıbal, bürokratik tecrübesini siyasette de konuşturdu, AK Partiden 22 Temmuz 2007 tarihindeki genel seçimlerinde milletvekili seçildi ve bu şehre hizmet ve şehrimizi başarı ile temsil etti.  

   Tatlıbal, 12 Şubat Stadyumu arkasında, yüzme havuzu yanındaki Fatih Doba’nın işletmeciliğini yaptığı Cafe Kort’ta dostları ile öğle yemeğinde bir araya geldi, onlarla gündemdeki yerel ve ulusal meseleleri konuştu, tartıştı.

   Ev sahibi Tatlıbal olunca, misafirleri, dostları da kendisi kadar kaliteliydi. Önce nefis yemeklerini yediler, arkasından çay ve kahve içildi.

   Vakıfbank’tan emekli Bölge Müdürü Atanur Korkmaz, CHP eski Milletvekili Mehmet Parlakyiğit, AK Parti eski Milletvekili Ali Sezal, İstanbul özele idare müdürlüğünden emekli Bünyamin  Günal, Kardiyaloğ, Prof.Dr.Sami  Özgül, hukukçu ve inşaat mühendisi Serdar  Erdoğanyılmaz, Bugün Gazetesi sahibi Mehmet Yüzbaşıoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Özderya Koleji Müdürü M.Fatih Erdoğan, işadamı ve gönül dostu Ali Altıparmak, işadamı Ali Cilve ve müteahhit Yusuf Kiraz, Korkmaz Sigortacılık sahibi Koray Korkmaz, bu buluşmada kenti, sorunlarını, cumhurbaşkanlığı seçimini konuştular, düşüncelerini paylaştılar.

  Misafirler (eski dostlar) Tatlıbal’a nezaketinden,  izzet-i ikramından ve misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol