BOSNA-HERSEK HEYETİ’NDEN ALPEDO TESİSLERİNE TAM PUAN

09 Eylül 2017 Cumartesi 14:03
Bu haber 1529 kez okundu

Kardeş şehir Bosna Hersek’ten gelen heyet, dondurmanın başkentinde, dünya markası haline gelen Alpedo tesislerini gezdi.

BOSNA-HERSEK HEYETİ'NDEN ALPEDO TESİSLERİNE TAM PUAN
  Bosna-Hersek Heyetinde ASDA Partisi Genel Başkanı ve Cazin Belediye Başkanı Nermin Ogreseviç, Milletvekili Mirsad Topcagiç, Buzim Belediye Başkanı Zikriya Durakoviç, ve Cazin Belediye Meclis Başkanı Rıfet Hozanoviç ile Meclis Üyesi Adis Misaljeviç yer alırken, misafirlere Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanvekili Cemal Tanrıverdi de katıldı.

 Kahramanmaraş ziyaretlerinden ve gördükleri ilgiden oldukça memnun kaldıklarını ve ilişkileri daha da geliştirmek ve pekiştirmek adına teşekkür ziyaretinde bulunan Bosna-Hersek Heyeti, kentin dondurma sektöründe en ünlü markalarından olan Alpedo tesislerini de gezdi, tesislere hayran kalan heyet tam puan verdi.  

KERVANCIOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Dondurma yiyen, lezzetine hayran kalan Bosna Hersek heyetindeki misafirler, modern tesis yanında çok beğendikleri dondurmayı da yediler ve Alpedo Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’na teşekkür ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu da, konukların duygu ve düşünceleri yanında ziyaretlerinden ötürü Bosna Hersek heyetine minnet duygularını iletti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder