banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

BAŞKA OLUR ECZACILARIN AŞURESİ

06 Ekim 2017 Cuma 17:08
Bu haber 4254 kez okundu

Kahramanmaraş 14. Eczacılar Odası Başkanı Murat Bahtiyar Aras, üyelerine muhteşem bir aşure ziyafeti çekti.

BAŞKA OLUR ECZACILARIN AŞURESİ
banner811
 Dün, idrak etmekte olduğumuz muharrem ayı sebebiyle, Eczacılar Odası da İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun, sağlık çalışanları ve eczacıların bir araya gelmesi ile başlayan aşure dağıtımı için kazanın başına geçen İl Sağlık Müdürü Murat Coşkun, Eczacı Odası Başkanı Bahtiyar Murat Aras, eczacılara aşure dağıttılar.

Eczacı Odası seçimlerini geçtiğimiz pazar yaptıklarını ve yeni dönemin ilk faaliyeti olarak aşure yaptıklarını ifade eden Başkan Bahtiyar Murat Aras: "Aşure ile bir araya geldik, birlik ve beraberlik oldu, seçim geride kaldı, bize oy veren de vermeyen üyelerimize de teşekkür ediyorum, Demokrasi ve seçime inanıyorsak, seçim olur, bir kazanan bir de kayıp eden olur, ama seçim geride kaldı biz yolumuza devam ediyoruz, üyelerimize teşekkür ediyorum, işte birlik ve beraberlik burada Metin ustamızın ünlü aşuresinde bir araya geldik," dedi..

Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun ise : "Eczacı arkadaşlarımızın aşuresine bugün iştirak ediyorum, onlarla bir arada olmaktan mutluluk diyorum, herkese afiyet olsun, hayırlı olsun, mübarek olsun," diyerek aşure dağıttı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder