banner1052
Öne Çıkanlar İSİMSİZ TÜNELLER! GAZETECİ DOĞAN BİR ŞEHİDİ DAHA DUALARLA UĞURLADIK ANNE İKİNCİ KEZ OĞLUNA CAN VERDİ KOMUTANLARDAN ZİYARET

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİV. REKTÖRÜ DAĞLI’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

Haber ve bilginin anlık üretilerek, yenilendiğine dikkat çeken Prof. Dr. Dağlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Dünyanın her yerinden artık takibini yapamadığımız kadar çok habere ulaşmamız mümkün. Önemli olan bunların hangilerinin doğru, tarafsız ve gerçek olduğudur. Bu da, bizlere en doğru haberi ulaştırmaya çalışan basın mensuplarımızın omuzlarındaki yükü daha da artırmıştır” ifadelerine yer verdi.

Prof. Dr. Dağlı, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetin devamlılığı için basına verdiği önemi “Türkiye basını, milletin gerçek ses ve iradesinin doğduğu yer olan cumhuriyetin etrafında çelikten bir kale oluşturacaktır. Bir düşünce kalesi, düşünce yolu kalesi. Basın görevlilerinden bunu istemek, cumhuriyetin hakkıdır” sözleriyle ifade ettiğini kaydetti.

“SANKO Üniversitesi olarak, kurulduğumuz günden itibaren destekleriyle daima yanımızda olan, halkımıza kendimizi anlatmamızda büyük katkı sağlayan değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, basın şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” diyen Prof. Dağlı, gazetecilere sağlıklı, mutlu ve başarılı gelecek temennisinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055