REKTÖR CAN, GAZETECİLERİ AĞIRLADI

16 Şubat 2019 Cumartesi 09:13
Bu haber 6243 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

REKTÖR CAN, GAZETECİLERİ AĞIRLADI
 Üniversitemiz Rektörü Can, KMBGC Başkanı Deveboynu, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Taş ve Mehmet Yüzbaşıoğlu’nu Rektörlük Makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Görüşme kapsamında KMBGC Başkanı Deveboynu, basın mensuplarının sorunlarını iletirken basınla ilgili faaliyetlerin daha etkin yürütülmesi hususunda karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, üniversite yönetimi olarak şehrin bütün unsurlarıyla olduğu gibi kamuoyunun doğru şekilde bilgilendirilmesi için gece gündüz demeden emek veren basın mensuplarıyla da Kahramanmaraş’ımıza ve ülkemize hak ettiği en güzel hizmeti sunmak için işbirliği içerisinde olduklarını ifade etti. Rektör Can, “Basın olmazsa olmaz bir unsur, kurumların yaptıkları, şehre sundukları yenilikler halka duyurulduğu takdirde gelişmelerin anlamı olacaktır. Örneğin hastanede ki yenilikten haberi olmayan vatandaş başka illerde sağlığına çare aramaya devam edecektir. Kurum ve kuruluşların sesi olmaya devam eeden yazılı ve görsel basına teşekkür ediyorum.”  diye konuştu.

Rektör Can’a konukseverliği ve samimi düşünceleri için teşekkürlerini sunan KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, çalışmalarında başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder