Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ; “KAPILAR SÖKÜLECEK, ZİNCİRLER KIRILACAK!”
 Beraberinde Adana’nın efsanevi yerel gazetesi sahibesi Koza Yardımcı olduğu halde Kimlik Gazetesi’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Ali Öztunç, yine birbirinden iddialı cümleler sarf etti, vatandaştaki karşılığı da her geçen gün büyüme göstermeye başladı.

Siyasete renk ve heyecan getiren, CHP’nin ve yerel siyasetin ‘atom karınca’Ali Öztunç, ziyaret sırasında yine iddialı konuştu, “Vatandaşlarımın teveccüh ve tercihleri ile başkan seçildiğimde, makam kapısını söküp atacağım. Kapılar sökülecek, zincirler kırılacak. Herkesin bana ulaşmasını sağlayacağım. Sadece benim değil, yardımcılarımın ve daire başkanlarımın da kapısı sökülecek, sürekli açık olacak. Yani şeffaf belediyecilik anlayışı insanların zihnine yerleşecek! Halkıma söz verdim, sözümü tutacağım!” dedi.

Başkan adayı Ali Öztunç, makam kapısı ile birlikte, ulaşılamayan,  telefonlara bile çıkmayan bir belediye başkanı profilinden uzak bir anlayışın kökünü kazıyacağını sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091