banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

ÖZTUNÇ; “KAPILAR SÖKÜLECEK, ZİNCİRLER KIRILACAK!”

11 Mart 2019 Pazartesi 17:17
Bu haber 684 kez okundu

Farklı, yaşanabilir kent adına, insanların yaşamlarını kolaylaştırıcı projeleriyle öne çıkan ve kamuoyunun tüm kesimlerinde karşılık bulan CHP milletvekili ve Büyükşehir belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, belediye başkanı olduğunda başta kendisinin makam kapısı olmak üzere, yardımcılarının ve daire başkanlarının kapılarının söküleceğini söyledi.

ÖZTUNÇ; 'KAPILAR SÖKÜLECEK, ZİNCİRLER KIRILACAK!”
 Beraberinde Adana’nın efsanevi yerel gazetesi sahibesi Koza Yardımcı olduğu halde Kimlik Gazetesi’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Ali Öztunç, yine birbirinden iddialı cümleler sarf etti, vatandaştaki karşılığı da her geçen gün büyüme göstermeye başladı.

Siyasete renk ve heyecan getiren, CHP’nin ve yerel siyasetin ‘atom karınca’Ali Öztunç, ziyaret sırasında yine iddialı konuştu, “Vatandaşlarımın teveccüh ve tercihleri ile başkan seçildiğimde, makam kapısını söküp atacağım. Kapılar sökülecek, zincirler kırılacak. Herkesin bana ulaşmasını sağlayacağım. Sadece benim değil, yardımcılarımın ve daire başkanlarımın da kapısı sökülecek, sürekli açık olacak. Yani şeffaf belediyecilik anlayışı insanların zihnine yerleşecek! Halkıma söz verdim, sözümü tutacağım!” dedi.

Başkan adayı Ali Öztunç, makam kapısı ile birlikte, ulaşılamayan,  telefonlara bile çıkmayan bir belediye başkanı profilinden uzak bir anlayışın kökünü kazıyacağını sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder