banner968

OKAY; “GAZETECİLERLE, İSTİŞARE VE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

24 Mart 2018 Cumartesi 16:58
Bu haber 2280 kez okundu

Dulkadiroğlu İlçesi Belediye Başkanı Necati Okay, Beraberinde Dulkadiroğlu Belediyesi Basın Yayın Müdürü Cemil Toktay ile Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.

OKAY; 'GAZETECİLERLE, İSTİŞARE VE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
 Başkan Necati Okay, 17 Mart 2018 günü yapılan Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Tüzüklü Olağan Kongresinde yeni seçilen Yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Okay, Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar tarafında Cemiyet Binasında karşılandı. Ziyarette Yeni yönetimi tebrik eden Okay Dulkadiroğlu Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

     Başkan Okay ziyaretle ilgili şunları belirtti;  “Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz bizi burada ağırladılar. Belediyelerimizin özellikle bizim belediyemizin yapmış olduğu faaliyetlerin duyurulmasında bize aracılık eden, kamuoyunu bilgilendirme gibi önemli bir görevi olan gazetecilerimize ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başta Sermet Bey olmak üzere yeni yönetimi kutluyorum. Başarılar diliyorum. Sermet Kahramanmaraş’ta duayen gazetecilerimizden bir tanesidir. İnşallah bu yeni seçim sürecinde, yeni yönetim Kurulu ile birlikte her zaman olduğu gibi, diğer gazetecilerle birlikte, istişare ve uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

    Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ise Dulkadiroğlu Belediye Başkanı  Necati Okay’a, Gazeteciler Cemiyeti’ne yapmış oldukları nazik ziyaret için teşekkür etti. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder