MANŞET’TE ÇAY VAKTİ

28 Ocak 2019 Pazartesi 12:46
Bu haber 4915 kez okundu

Kahvaltı, yemek, çay, kahve bahane, ama sohbet hangi ortamda olursa olsun şahane duruyor. Buluşmaların, sohbetlerin ana ikram unsurudur çay ve kahve…

MANŞET'TE ÇAY VAKTİ
 Bu düşünceden yola çıkarak, bir kahvaltı için bizleri davet eden Manşet Gazetesi imtiyaz sahibi ve Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan Deveboynu’nun davetine icabet edip kahvaltıya katıldık. Özel İdare’nin 4. katına.

Kahramanmaraş Gazetesi imtiyaz sahibi Bekir Doğan ve muhabiri Deniz Doğan yanında, Flash Haber Gazetesi sahibi Gökhan Şahin ile birlikte önce kahvaltı yaptık.

GAZETECİ NE KONUŞURSA ONU KONUŞTUK, TARTIŞTIK

Kahvaltı esnasında bile, nihayetinde çayımızı, kahvemizi içerken gündemi taradık baştan aşağı. Yerel siyaseti konuştuk uzun uzun. Belediyeleri, başkanları, 31 Mart mahalli seçimleri için partilerin gösterdikleri adayları masaya yatırdık.

İki gazeteci bar araya gelirse, ne konuşulursa onları konuştuk. Tabi basın da bu sohbetini en önemli unsuru, parçasını teşkil etti.

Güçlü, ayakları üzerinde durabilen, bağımsız ve özgür basından yana hepimiz aynı fikirde düşüncelerimizi paylaşırken, samimiyetin, dostluğun, basın camiasında dayanışmanın-birlik beraberlik mesajı vermenin herkesin yararına olacağı fikrinde birleştik.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder