KİMLİKTE KAHVALTI VE ÇAY VAKTİ

15 Şubat 2019 Cuma 17:27
Bu haber 5723 kez okundu

Yerel yazılı ve görsel basının önemli isimleri, kendi alanlarında markalaşmış dostlarımız, Kimlik Gazetesinde, bir kahvaltı sofrasında bir araya gelerek, hem hasret ve özlem giderdiler, hem de yerel siyaseti, belediyeleri, seçimi konuştular.

KİMLİKTE KAHVALTI VE ÇAY VAKTİ
 ÇAY VE KAHVE FASLINDA SİYASETİ KONUŞTUK

Siyasetin kalbinin attığı KİMLİK GAZETESİ, haberleri, yorumları ve programları ile kentte gündem belirleyen, insanları doğru bilgilendiren duayen gazeteci ve televizyoncuları bir kahvaltıda ağırladıktan sonra çay ve kahve faslına sıra geldiğinde, tabi ki siyaseti konuştuk.

Çaylarımızı içerken belediyeleri ve onun başkanlarını, başkanlığa aday niyetiyle yola çıkan isimleri masaya yatırdık. İlçe ilçe değerlendirmede bulunduk. Bunun yanında özeleştiri de yaparak, yerel basında nerede olduğumuzu, nerede bulunmamız gerektiğini de tartışmanın odağına yerleştirdik.

USTALAR, DUAYENLER KİMLİKTEYDİ

Kahvaltımıza nezaket gösterip katılanlar arasında; BUGÜN Gazetesi imtiyaz sahibi, nam-ı diğer fotospor Mehmet Yüzbaşıoğlu,  marasaktuel.com sahibi Mehmet Taş, hukukçu@inşaat mühendisi, kentin fotoğrafını çekmekte usta isim yazar Serdar Erdoğanyılmaz, MANŞET Gazetesi imtiyaz sahibi Aslan Deveboynu ve batıya açılan penceremiz AKSU Televizyonunun başarılı genel müdür yardımcısı Erol Öner, sohbetleriyle, öneri ve yorumlarıyla soframıza, sohbetimize renk kattılar.

Dostlarıma, meslektaşlarıma teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder