KERVANCIOĞLU, “HEPİMİZİN BU ŞEHİR İÇİN SORUMLULUĞU VAR!”

16 Nisan 2019 Salı 16:38
Bu haber 1649 kez okundu

Yaklaşık 3 ay önce nöbeti Mustafa Buluntu’dan devralan Kahramanmaraş Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürerken, KİMLİK GAZETESİ ekibi olarak başarı dileklerinde bulunduk.

KERVANCIOĞLU,  'HEPİMİZİN BU ŞEHİR İÇİN SORUMLULUĞU VAR!”
 “Bu göreveler kimseye baki değil, bugün ben varım, yarın bir başkası gelip oturacak. Emanetçiyiz. Ancak bizim bu şehre borcumuz var, bu şehre sorumluluklarımız var. Sizler de basın camiası olarak bu sorumlulukların bir parçasısınız!” diyen MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu, 81 olan üye sayısını artırmak için çaba sarf ettiklerini, duyarlı bir sivil toplum kuruluş önderi olarak toplumsal sorunlara katkı vermek, sanayi ve iş dünyasında birlik - beraberliği sağlamak, yaşanabilir bir kent adına katma değer sağlamak için elimizi taşın altına koymak gerektiğini söyledi.

Kimlik Gazetesi ve maraskimlik.com imtiyaz sahibi Mehmet Fiskeci, gazetemiz yazarlarından; Mehmet Akpınar, Sultan Ünal, AKDO Genel Müdürü Ömer Kandilcik ve Funda Biber yanında, gençlik ve spor müdürlüğünde şube müdürü Mustafa Arguz ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, başarı dileklerini yineledik.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder