banner746

İYİ PARTİ’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI…

10 Ocak 2018 Çarşamba 11:33
Bu haber 433 kez okundu

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Dr. Faruk Atlı, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Atlı: “Basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmektedir…” dedi.

İYİ PARTİ'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI…
  

Mesajında, demokrasinin işleyişinde ve gelişmesinde önemli rol üstlenen basının, bu özelliğiyle demokrasilerin vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirten İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Dr. Faruk Atlı, şu ifadelerde bulundu;  “Şehrimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi, kalkınması için yapılan çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması haberdar edilmesi noktasında basınımızın katkısı büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla değerli basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmekte, zor şartlar altında bu sorumluluğu yerine getirebilmek için fedakârca çalışmaktadırlar. Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum. Mesleğine gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmuş tüm gazeteciler bizler için çok önemli. Mesai kavramı gözetmeksizin kamuoyunu doğru bilgilendirmek için haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda toplumumuzu aydınlatırken, diğer taraftan da vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Demokrasinin işleyişinde ve gelişmesinde önemli rol üstlenen basın, bu özelliğiyle demokrasilerin vazgeçilmez bir parçasıdır”

Başkan Dr. Atlı, “Basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır…” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder