banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN 3. KIZKALESİ MEDYA GÜNLERİNE DAVET

18 Ağustos 2017 Cuma 15:43
Bu haber 1348 kez okundu

Teknik belediyecilik kadar sosyal belediyecilikte de çıtayı yüksek tutan, bu meselede güneyde il ve ilçelere öncülük yapan, ilçesinin tanıtımı noktasında önem verdiği basını her fırsatta davet edip, bazı etkinliklerle ilçesindeki sosyal yapılaşmayı ve gelişmeyi anlatmayı başaran Erdemli Belediyesi, şimdi de ‘kadın ve medya’ konulu 3 gün sürecek bir etkinlik düzenledi.

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN 3. KIZKALESİ MEDYA GÜNLERİNE DAVET
 Bu bağlamda, Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Konya, Karaman, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Aksaray, Kayseri, Kırıkkale ve Ankara’da görev yapan basın mensuplarını 3. Kızkalesi Medya Günleri “Kadın ve medya” konulu seminere davet etmek üzere şehrimize gelen Erdemli Belediyesi Basın Müdürü Âdem Arslan ile danışman Fethiye Özdal, Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kemal Sayın’ın bürosunda hem etkinlikler ile ilgili bilgiler verdiler, hem de davetlerini sundular, basın mensuplarını üç gün sürecek etkinlikte görmek istediklerini söylediler.

BASIN ÇALIŞTAYI VE BASININ SORUNLARI

“Kadın ve medya” konulu medya günleri, 29 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde olup, bu süre içerisinde hem basının sorunları çalıştayı yapılacak, çalıştay sonunda ise yarışmada derece alanlara plaketler ve ödüller verilecektir.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder