banner844

banner840

banner841

banner845

banner846

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

10 Ocak 2018 Çarşamba 16:58
Bu haber 1623 kez okundu

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında: “Demokrasimizin ve toplumumuzun güçlenmesi, bilgilendirilmesi, aydınlanması noktasında sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan tüm basın mensuplarının gününü kutluyorum” dedi.

BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner811
 Gazetecilerin hayatın her alanında kamuoyunu doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilendirmek adına kutsal bir görevi üstlendiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir; “Basın; aydınlatıcı, iyi ve doğruyu gösterici, fikir, düşünce, haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasimizin en yılmaz savunucusu olan bir güçtür.

AK Parti kadroları olarak, demokrasimizin güçlenmesi adına bu onurlu görevi ifa eden basın mensuplarımızın ne kadar zor şartlar altında çalıştıklarını da bilmekteyiz ve bu anlamda daima yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.

Bu vesileyle, sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.  

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder