banner746

BAŞKAN DEVEBOYNU’NDAN DHA VE ER-KIR’A ZİYARET

05 Ekim 2017 Perşembe 11:23
Bu haber 1133 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu, Doğan Haber Ajansı (DHA) İl Temsilcisi Ömer Koç ile Er-Kır Basın Yayın bünyesindeki Yeni Şafak ve Akit Gazeteleri İl Temsilcisi Erdal Kır’ı ziyaret etti.

BAŞKAN DEVEBOYNU'NDAN DHA VE ER-KIR'A ZİYARET
  

Ziyaretlerine büyük bir özveri ile ara vermeden devam eden ve kent basınını ortak bir paydada toplamak için oldukça kararlı olan KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, DHA ve Er-Kır Basın Yayın’a ziyarette bulundu. Bu kapsamda ilk olarak DHA İl Temsilciliğine giden Başkan Deveboynu’nu İl Temsilcisi Ömer Koç karşıladı. Bir süre sohbet eden ve yerel basın ile ulusal basın arasındaki farklıları, eşitlikleri konuşan ikili, birlik, beraberliğin önemsenmesi ve bu noktadan hareket edilmesi gerektiğine ilişkin görüş birliğine vardı. Daha sonra Başkan Deveboynu, Koç’a meslek hayatında başarılar dilerken, Koç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ER-KIR BASIN-YAYIN ZİYARETİ
Başkan Deveboynu, DHA ziyaretinin ardından Er-Kır Basın Yayın bünyesinde faaliyet gösteren Yeni Şafak ve Akit Gazeteleri İl Temsilcisi Erdal Kır’ı ziyaret etti. Bir süre sohbet eden ikili, haftalık gazetelerin sorunlarını konuşurken, konuyla ilgili karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Deveboynu, Kır’a yayın hayatlarında başarılar dilerken, Kır ise bu nazik ziyaretinden ötürü Başkan Deveboynu’na teşekkür etti
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder