Öne Çıkanlar PİAZZA KİTAP BIRAKTI ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI YAZ KURAN KURSUNDA KAHVALTILI EĞİTİM BİZİM OĞLAN GELİYOR!

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN A.İHSAN KARAMAN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Başkan Ali İhsan Karaman mesajında; “Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.” dedi.

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRMEK ADINA DOĞRU HABER VERME

Senelerin Dernek Başkanı Ali İhsan Karaman mesajının geri kalan bölümlerinde şu ifadelere yer verdi: “Objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışı ile olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.” diye konuştu ve basını, günümüzde internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaştığının altını çizdi, mesleğini icra ederken yaşamını yitiren basın mensuplarına da Allah’tan rahmet diledi.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol