Öne Çıkanlar ORUÇ; ÜLKENİN ENERJİ GÜVENLİĞİ İFLAS ETMİŞTİR MÜŞAVİRİN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUYOR! SUYA ZAM YOK LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ! KARAKOÇ BEYİN AMELİYATI OLUYOR!

Bu haber kez okundu.

Sokakta defile
Sahipliğini Mustafa ve Bekir Taş’ın yaptığı Do Re Mi iç giyim firması, Binevler yolu üzerindeki iş yerinde sokak defilesi tertip etti, İstanbul’dan gelen birbirinden güzel mankenler iç çamaşırı ürünlerini sergilediler, 2012 yaz modasını izleyenlerle paylaştılar.
Kahramanmaraş’ta 4, Gaziantep’te 2 işyeri bulunduğunu söyleyen Mustafa Taş, amacının Türkiye’ye açılmak ve yayılmak olduğunu belirterek, “Biz bu sokak defilesi ile Kahramanmaraş’ta bir ilki gerçekleştirdik. Bunu yaparken niyetimiz, Kahramanmaraşlıların nabzını ölçmekti. Baktık ki tuttu, meğerse Kahramanmaraş halkı da böyle bir etkinliği bekliyormuş, hazırmış. Halkımızın bu kadar büyük ilgi göstereceğini düşünüyordum, yanılmamışım”


HALKIN DİKKATİNİ ÇEKMEK İSTEDİK!
Firmalarının 2000 yılından bu yana önemli gelişme gösterdiğini, büyüdüğünü söyleyen Bekir Taş ise,halkın dikkatini çekmek için sokak defilesi düzenlediklerini, yaz sezonunun başladığı şu günlerde, 2012 yaz kreasyonlarını Kahramanmaraşlılara göstermek için hazırlanan defilenin halk tarafından büyük ilgi görmesinin kendilerini de mutlu ettiğini söyledi.


Defileyi izleyenlerin meraklı ve hayran bakışları ile karşılaşan mankenler ise, Kahramanmaraş’a ilk kez geldiklerini, kenti ve insanlarını çok beğendiklerini, özellikle dondurmaya bayıldıklarını kaydederek, sergiledikleri ürünlerin yaza damgasını vuracağının altını çizdiler.
 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol