Öne Çıkanlar DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ dizi TIP VE BİYOLOJİK BİLİMLERDE İNOVASYON NAİL VE ERTUĞRUL

Bu haber kez okundu.

KOCAER VE GENÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kentin tanınmış iki ailesinin evlatları bekarlığa veda ettiler, evlilere kervanına katıldılar.

Onikişubat İlçesi Marina Düğün Salonunda gerçekleşen tören, yeni çiftin nikah akitlerini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör gerçekleştirmesiyle başladı.

Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı kıyarken, Belediye bakanları, bürokratlar da şahitliğini yaptılar.

EVLİLİK CÜZDANINI GELİNE CELALETTİN GÜVENÇ TAKDİM ETTİ

Düğün törenine, Kahramanmaraş milletvekilleri, siyasi parti başkanları, İlçe belediye başkanları, iş insanları ile yeni çiftin yakınları katıldı. 

Nikah akdi sonrası çiftlerin Cumhurbaşkanının talimatı ile 3 çocuk yapmaları gerektiğini hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, evlilik cüzdanını vermek üzere cüzdanı İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç’e verdi. Güvenç de hayırlı evlatlar yetiştirmeleri temennisinde bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ise, 3 çocuk değil,  devlete, millete ve aileye hayırlı evlatlar vermeleri dileğini yinelerken,

DURAN GENÇ’İN GÖZLERKİNDEKİ IŞILDI

Citröen Kahramanmaraş sorumlu müdürü, gözlerindeki ışıltıyı hissettiren  Duran Genç, oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşarken, Marina düğün salonunun tamamen8 dolu olduğu da gözlerden kaçmadı.

Yeni çift başta olmak üzere davetlilerin doyasıya eğlendiği törende, Alpedo ekibi tarafından yapılan dondurma şov beğeniyle izlendi. 

Tören; yeni çifte, dilek ve temennilerin iletilmesi ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol