banner1165
Öne Çıkanlar TÜRKİYE BİR KABİLE siyaset HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ KMS

Bu haber kez okundu.

  ÇOCUKLAR NİSAN’DA PİAZZA’DA ÇOK EĞLENECEK
 Nisan ayında özellikle çocuklara unutulmaz çocukluk anıları yaşama fırsatı sunacak etkinlikler; Simya Koleji ve Piazza Avm işbirliğiyle gerçekleşecek. 7 Nisan’da Resim ve Görsel Sanatlar Atölyesi çalışmalarıyla başlayacak etkinlik programı. 8 Nisan’da Akıl Oyunları, 14 Nisan’da Mutfak Atölyesi’nde pasta süsleme yarışması, 15 Nisan’da Çocuk Üniversitesi, 20 Nisan’da “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına”  özel gösteriler, 21 Nisan’da Müzik Atölyesi, 22 Nisan’da sportif faaliyetler, 27 - 28 ve 29 Nisan’da Bilim Şenliği Sergisi, 28 Nisan’da Geleneksel El Sanatları Ebru Atölyesi, 29 Nisan’da Ahşap Atölyesi, 2 3 ve 4 Mayıs’ta ise ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin resim sergisi  ile devam edecek. Hem eğitici hem eğlendirici faaliyetlerle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak etkinliklere, yeteneğine güvenen tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

RED KİT İLE BU ŞEHRİN KAHRAMANLARI PİAZZA’ DA BULUŞUYOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek “Lucky Luke (Red Kit) ” etkinliği ise çocukları eğlencenin doruğuna çıkaracak. Birbirinden eğlenceli bölümlerden oluşan “Lucky Luke” etkinliği, 20-23 Nisan tarihleri arasında saat 12.00 ile 20.00 arasında gerçekleşecek. Aynı gün içinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerimizin; 4 ile 12 yaş arası çocukları Lucky Luke etkinliğine ücretsiz katılabilecekler.

KAHRAMANMARAŞ’IN GÜZELLİKLERİ SERGİLENECEK

Nisan ayında çocuklar, eğitici ve eğlendirici etkinliklerle hoşça vakit geçirirken, sanatseverler de Fotoğraf Sanatçısı Arif Avize’nin  kişisel fotoğraf sergisinde bir araya gelecek. 9 Nisan’da AVM’nin ortak kullanım alanında açılacak sergide, kentin tarihi ve doğal güzelliklerini anlatan fotoğraflarla adeta görsel bir şölen sunulacak. Sergi 15 Nisan tarihine kadar gezilebilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol