Öne Çıkanlar BAŞKAN GÜVENDEN BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI HİZMET BİZDEN! FETHİ ÇOKKESER İLE DEVAM ! KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI!

Bu haber kez okundu.

SPREY BOYA RESMİ İLE ‘YETENEK SİZSİNİZ’E KATILACAK
 Aslen Muş’lu olup, 25 yıldır Kahramanmaraş’ta yaşadığını söyleyen, son olarak da Antalya’da yaptığı sprey boya resimleri ile ünlenen Pertav Başak (40) bu boyama sanatını 4 yıldır yaptığını söyledi.

Kahramanmaraş büyükşehir belediyesinden destek gördüğünü, bu aşkla 15 Ağustos’ tarihinde, Tv.8’de yayınlanacak ‘yetenek sizsiniz’ yarışmasında iyi bir derece elde edeceğine inanan Pertav Başak, Kahramanmaraş halkının desteğine ihtiyacı olduğunu belirtirken, sprey boyama resim sanatından önce 30 yıldır yağlı boya resimler yaptığının altını çizidi, Pertav ismiyle anıldığını ve ünlendiğini belirtmeden geçemedi.

ANTALYA’DA 70 DOLARA SATILIRKEN, TABLOLARA MARAŞ’TA RAĞBET YOK!

Trabzon Bulvarı üzerinde, Şelale Park girişi arasında hayranlarının takdir dolu bakışları arasında sprey boyalarla yaptığı resmi izleyenlere gösteren ve bir tabloyu yaklaşık 15 dakikada tamamlayan Pertav, yaptığı resimlerin fazla bir maliyeti olmasa da, Antalya’da 70 dolara sattığı resimleri Kahramanmaraş’ta satmakta zorlandığını, ancak bundan rahatsız olmadığını, işini sevdiğini, resim sanatını çok sevdiğini ve bu yüzden de yarışmada başarı elde edeceğini sözlerine ekledi.

Sprey boya sanatçısı Pertav Başak, daha önce de Piazza’da resim yapma gösterisinde bulunmuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091