banner1165
Öne Çıkanlar GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BASIN AÇIKLAMASI KAZIM KARAKUŞ; OYUNLARI BOZACAĞIZ Şehircilik dizi

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİNDE ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ”
 Ulusal egemenliğin değerinin en iyi Büyük Önder Atatürk’ün “Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar yok olur. Ulusların tutsaklığı üzerine kurulmuş olan kurumlar her tarafta yıkılmaya mahkûmdurlar” sözleriyle ifade edildiğini belirten Dr. Güner Dağlı mesajında, “Bir ulus için egemenlikten daha büyük bir armağan olamaz” dedi.

Bu önemli tarihin, Büyük Atatürk tarafından yarının geleceği, milletin ve ülkenin sahibi olacak çocuklara armağan edilerek, onlara olan güven ve inancının da bir göstergesi olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Dağlı, mesajını şöyle tamamladı:

“TBMM’nin açılışının 98’inci yılında, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı büyük bir gurur ve mutlulukla kutlarken, canlarını bağımsızlık uğruna vermekten çekinmeyen Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol