banner838

banner840

banner841

SANKO OKULLARINDAN UNUTULMAZ BİR MÜZİK GECESİ

12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:53
Bu haber 594 kez okundu

SANKO Okulları; “IV. Kültür ve Sanat Günleri” etkinlikleri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin sahne aldığı “Müzik Performans Gecesi” ile sona erdi.

SANKO OKULLARINDAN UNUTULMAZ BİR MÜZİK GECESİ
banner811
  

Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye SANKO Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

SANKO Okulları birinci ve ikinci sınıf öğrencilerini perküsyon gösterisi; Cansu Erdoğan, Ece Güner, Ilgın Çınar, Elif Sergen, Azra Akkuş, Berkay Dobooğlu, Evrim Eren ve Eylül Eren’in  piyano dinletileri; ikinci sınıfların Grease müzikalinin şarkıları eşliğinde dansları; Selin Erdoğan ve Ece Öztürk’ün yan flüt dinletileri; Hakan Aydın, Zülal Ekiz, Semih Sağlam, Sezer Fadıloğlu ve Naz Zaman’ın seslendirdiği solo şarkılar; İlayda Erpamukçu, Emine Sultan Konca Öykü Özefe ve Efe Tahtacı’nın solo keman dinletileri izleyicileri büyüledi.

 

Beşinci sınıf öğrencilerinin Artvin Halk Oyunları gösterisinden sonra gitar, bağlama, keman ve pop orkestralarının sahne aldığı gece büyük beğeni topladı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder